Corporate Identity

Grupa apra kieruje się własnymi wysokimi standardami. Firma i jej pracownicy wyróżniają się ambitnym dążeniem do wspólnych i osobistych celów. Sukces wyników systematycznej i zorientowanej na cele pracy grupy roboczej. Bardzo ważna jest świadomość pracowników w zakresie odpowiedzialnej ochrony środowiska i ich zdrowia. Stała optymalizacja procesów, wysokie standardy jakości, tworzenie wysokich korzyści dla klientów i wynikające z tego zadowolenie klientów są kluczem do ciągłego entuzjazmu dla rozwoju istniejących i nowych obszarów kompetencji grupy apra.

Previous Previous Next Next

Prezentacja firmy

Mamy przyjemność pokazać Państwu nasz nowy   film prezentujący grupę Apra. Dumnie patrzymy wstecz na 50  lat doświadczenia w budowie szaf teleinformatycznych oraz różnego rodzaju obudów.

W tym filmie , pragniemy zaprezentować Państwu naszą firmę oraz filozofie działania . Chcemy pokazać naszą rodzinnie kierowaną   firmę i to w jaki sposób produkujemy wspólnie z kreatywnymi i zmotywowanymi pracownikami to co jest dla nas najważniejsze “profesjonalne obudowy dla wartościowej elektroniki “.

Our Companies

Our history since 1969

Next Previous Next