Zapewniamy twoim danym bezpieczny „dom”

apraNET jest Twoim kontaktem w zakresie sprzętu IT i data center w ramach grupy apra. Projektujemy i produkujemy systemy ram i obudów 19″, rozwiązania klimatyzacyjne i systemy rozdziału mocy.

Od lat współpracujemy z renomowanymi operatorami centrów danych i wspólnie rozwijamy technologię szaf jutra.

Od pomysłu do produkcji i instalacji – wszystko z jednego źródła.

Pozwól, aby nasze pomysły Cię zainspirowały i pozwól nam wspólnie opracować “optymalną obudowę dla Twojej cennej technologii.

Zaufajcie Państwo apraNET

Na podstawie oceny na miejscu i planu pięter przedłożonego nam przez Państwa lub planistę centrum komputerowego projektujemy indywidualną konfigurację szaf i przygotowujemy zróżnicowaną ofertę.

Koncepcja uwzględnia wszystkie pozycje istotne dla konfiguracji szaf: wymaganą pojemność, liczbę szaf, typ klimatyzacji i rozdziału mocy, zarządzanie kablami i akcesoriami.

Zgodnie z Państwa specyfikacją i uzgodnionym z Państwem rozwiązaniem, Państwa szafy są wstępnie montowane w naszej fabryce, a w razie potrzeby montowane przez naszych techników na miejscu. Komponenty systemu chłodzenia apra lub systemu zasilania apra są również integrowane bezpośrednio przez apraNET.

system szaf apra
Elastyczne i indywidualnie konfigurowalne

Dzięki naszym opracowanym i wyprodukowanym przez nas 19-calowym rozwiązaniom dla serwerów i aplikacji sieciowych, apraNET spełnia wszystkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i elastyczności Państwa technologii.

Czy klasyczny, modułowy system szaf TiRAX, czy system szaf NETcell, który został specjalnie zaprojektowany dla centrum danych, jest dla Państwa odpowiedni – omówimy to z Państwem podczas spotkania konsultacyjnego. Oba modele dostarczamy kompletnie zmontowane według Państwa życzeń.

 

apra system chłodzenia
Energia i opłacalność energetyczna

Coraz większa wydajność, coraz większa gęstość upakowania i coraz większa pojemność wymagają energooszczędnych i opłacalnych, ale jednocześnie bardzo dostępnych systemów klimatyzacji. W ścisłej współpracy z jednym z wiodących producentów technologii klimatyzacji w Niemczech, apraNET spełnia najróżniejsze wymagania dzięki indywidualnym koncepcjom klimatyzacji.

Niezależnie od tego, czy chodzi o chłodzenie pasywne, wymienniki ciepła powietrze/woda czy kompaktowe urządzenia chłodnicze: Zapewniamy odpowiedni klimat i maksymalną efektywność kosztową

apra system energetyczny
inteligentny i bezpieczny w razie awarii

Zasilanie elektryczne jest najbardziej kosztowną zmienną w centrum przetwarzania danych. Aby pomóc Państwu kontrolować koszty energii, możemy dostarczyć elastyczne, inteligentne systemy dystrybucji energii dla wszystkich 19-calowych systemów szaf typu Rack, gotowe do podłączenia zgodnie z Państwa specyfikacją. System zasilania apra oznacza dojrzałe technicznie, wydajne i konfigurowalne dla klienta produkty w różnych wersjach typu plug-and-play, które umożliwiają inteligentne zarządzanie energią.